Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Sivas IŞIK Sürücü Kursu Ltd. Şti. bünyesinde 2008 yılında IŞIK Sürücü Kursu. 2009 yılında Sivas'ta ilk ve tek IŞIK İş Makineleri Operatörlük Kursu, 2017 yılında IŞIK SRC Kursu, 2018 yılında SİVAS Sürücü Kursu ve 2019 yılında IŞIK Psiko-teknik Değerlendirme Merkezi faaliyete geçmiştir. 2020 yılında SİVAS Sürücü Kursumuzun adaylarımızdan gelen öneriler üzerine ismi IŞIK Sürücü Kursu olarak değiştirilerek İstasyon Caddesinde taşınmış ve IŞIK Sürücü Kursu İstasyon Caddesi Şubesi olarak devam etmektedir.

Sivas IŞIK Sürücü Eğitim kurumları olarak 5 kurumumuzla; Sürücü belgeleri, İş Makinesi Operatörlük Belgeleri, SRC Mesleki yeterlik belgeleri, Orta Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgeleri, Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgeleri, Psiko-teknik Değerlendirme Testleri ve Kurumsal sürüş eğitim programları konularında eğitimlerimiz ile Kursiyerlerimize ilk günkü kararlılığımızla ve yüksek kalite ilkemizden ödün vermeden 10.000'den fazla bireysel ve 100'den fazla kurumsal müşterilerimize hizmet verdik ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurumlarımız Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak, Milli Eğitim Bakanlığının gözetim ve denetiminde, Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ise Sağlık Bakanlığına bağlı olarak, Sağlık Bakanlığının gözetim ve denetiminde faaliyet yürütmektedir.

Sürücü Eğitim Kurumlarımız

  • Özel IŞIK Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
  • Özel IŞIK Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu İstasyon Caddesi Şubesi
  • Özel IŞIK İş Makineleri Operatörlük Kursu
  • Özel IŞIK Ulaştırma Hizmetleri Mesleki Eğitim ve Geliştirme Kursu
  • Özel IŞIK Psiko-teknik Değerlendirme Merkezi

Misyon

Motorlu taşıt sürücülüğü ve kullanımıyla ilgili eğitimi, belgeleri, sertifikaları sivas dışına çıkmaya gerek kalmadan konusunda uzman eğiticilerle çağımıza uygun gerekli teknik, teknolojik yenilikleri takip ederek yenilikçi çözümlerle en konforlu ve uygun şekilde aday memnuyeti odaklı hizmet sunmaktır.

Vizyon

Kurumlarımızı Sektörde Örnek Alınacak konuma getirmek, Adaylarımızın ilk tercihi olması için gerekli kalite standartlarını en üst düzeyde sunmak, Trafik kazalarını en aza indirebilmek adına bilinçli ve tam donanımlı sürücüler yetiştirmek, her zaman farklılık yaratacak çözümlerle ve yönetim anlayışımızla lider kurum olmak


MENÜ


SINAVLAR